Klasyka wśród automatów

Jeżeli jesteś miłośnikiem maszyn do gry, ale nudzą cię już na siłę udziwniane gry typu The Groovy Sixties, Soccer Safari, Booty Time czy Fruit Cocktail, gdzie zamiast standardowych symboli są różdżki, motyle, tajemnicze księgi i inne wynalazki, Retro Reels powinno cię zainteresować. To nowy, prosty slot przypominający z wyglądu tradycyjne automaty wrzutowe, które kilka dekad temu można było znaleźć prawie w każdej knajpie.

Retro Reels to bez wątpienia spora gratka przede wszystkim dla osób, które z nostalgią wspominają lata dziewięćdziesiąte oraz tych, które nie mogą się przekonać do nowoczesnych automatów online, ale również dla tych, którzy preferują elegancję i prostotę. W Retro Reels jest 5 kolumn, 3 rzędy i 20 linii wygrywających, a losowane symbole przedstawiają popularne owoce (śliwki, wiśnie itd.), cyfry „7” i symbole dolara. Najbardziej korzystna jest kombinacja składająca się z pięciu symboli dolara, ale sporo możemy wygrać też, kiedy wypadną nam niebieskie siódemki. Retro Reels w wersji podstawowej nie posiada bonusowej opcji gamble. Ale jeśli ci na niej zależy, możesz ją znaleźć w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Extreme Heat.

Automat Retro Reels pojawił się w polskim internecie dopiero przed kilkoma tygodniami, w związku z tym większość e-kasyn jeszcze nie ma go w swojej ofercie, ale jeżeli masz ochotę na nim zagrać, możesz to zrobić tutaj, gdzie znajdziesz super gry hazardowe: https://www.admiralspot.com/pl/games

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *