One-armed bandit przez internet

Z pewnością większość z nas kojarzy ze starych filmów automaty, do których wrzuca się kilka monet, pociąga za dźwignię i gdy wylosowany zostanie układ identycznych symboli wygrywa dużo pieniędzy. To właśnie jednoręki bandyta (one-armed bandit). Jeszcze kilkanaście lat temu tego typu automaty były wyjątkowo popularne w Stanach Zjednoczonych i nie tylko, można je było znaleźć w prawie każdym barze czy kasynie.

Dziś wprawdzie nie znajdziemy już tych automatów w knajpach, ale możemy zagrać na one-armed bandit za pośrednictwem internetu. Internetowa gra ma rzecz jasna mnóstwo plusów, przede wszystkim ogólnodostępność i oszczędność czasu. Potrzebny nam jedynie notebook albo smartfon z internetem i parę PLN na koncie. Jak dowodzą statystyki, internetowa wersja jednorękiego bandyty cieszy się równie wielkim zainteresowaniem co klasyczna wersja tej gry – jak dowodzą badania statystyczne, bierze w niej udział prawie połowa internautów.

Jakie są reguły gry w one-armed bandit przez internet? To proste. Najpierw trzeba się zarejestrować w wybranym portalu, który oferuje jednorękiego bandytę online, potem zasilamy założone konto i rozpoczynamy grę. Na monitorze wyświetla nam się identyczny obraz jak w tradycyjnej maszynie, z tym, że nie ma dźwigni, zamiast tego mamy analogiczny przycisk, który należy kliknąć, żeby rozpocząć losowanie. Gdy internetowemu automatowi uda się wylosować konfigurację identycznych symboli w jednej linii, wtedy wygrywamy.

Prawda, że proste?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *